Pescuit Carei

Forumul pescarilor Careieni..........

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

concursuri stationar

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 concursuri stationar la data de Mier Ian 09, 2013 12:39 pm

radu80

multumesc utilizatorului ovybd ptr.raspuns.
am dorit (doresc in continuare sa aflu cat mai multe lucruri) sa deschid acest topic ptr. ca anul trecut mi-am scos permisul de pescuit la APS. Satu-Mare din dorinta de a participa la cat mai multe concursuri de stationar.Pe aceasta cale multumesc celor de la APS Satu-Mare pentru concursurile desfasurate .Sper ca anul acesta sa se desfasoare mai multe si in zona Careiului.
Intrebam de permis ptr. ca anul trecut a fost o pista foarte buna ptr. pescarii din vestul tarii de a ajunge cat mai sus posibil datorita faptuli ca pe barajul de la Calinesti s-a desfasurat interjudetenele si finala A.,dar faptului informarii proaste ,la aceste concursuri s-a putut participa numai cu permis eliberat de AJVPS .

2 Re: concursuri stationar la data de Mier Ian 09, 2013 1:03 pm

Admin

Admin
''ovibd''este moderator al acestui forum,din respect pentru el si ceilalti colegi te invit inca o data sa treci si pe aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Referitor la concursurile organizate la diferite nivele de catre Agvps si Asociatiile afiliate nu pot sa spun decat ca sant in goana decat dupa taxe si racolare de membri.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a organizat si urmeaza sa organizeze diferite concursuri pentru pescari cu sume infime"Non profit"la care te invitam si pe tine sa participi.

http://pescuitcarei.forumulmeu.ro

3 Re: concursuri stationar la data de Mier Ian 09, 2013 1:15 pm

fish_hunter

Moderator
Bine ai venit in comunitatea noastra.Iti dorim navigare placuta pe site.
Am avut intilnirea forumistilor si nu numai,mediatizat pe acest forum,trebuia sa participi si tu ,deoarece s-au discutat chiar aceste chestiuni in cadrul intilnirii.
Te rog sa ne aduci si noua la cunostinta care au fost concursurile organizate de Ajvps Satu Mare,Aps Satu Mare,Avps Carei in cursul anului trecut.Atat la nivellocal(amicale)cat si la nivel National.

4 Re: concursuri stationar la data de Mier Ian 09, 2013 5:27 pm

mihai

Pescar hoinar
Pescar hoinar
bun venit printre noi iti doresc fir intins

5 Re: concursuri stationar la data de Mar Ian 15, 2013 11:25 am

victor nagy

Pescarul tuturor timpurilor
Pescarul tuturor timpurilor
Bun venit pe forum si navigare placuta ! Smile

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Continut sponsorizat